Wykładziny dywanowe

W swojej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe w rolkach, oraz w płytkach, wiodących marek. Wśród dostępnych u nas produktów mogą Państwo spotkać takie firmy jak:

     

       

Wykładziny dywanowe chronią przed hałasem i zimnem. Tego rodzaju wykładziny podłogowe są miękkie, sprężyste, kolorowe i niezbyt drogie. Zarówno kolorem, jak i fakturą o...

W swojej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe w rolkach, oraz w płytkach, wiodących marek. Wśród dostępnych u nas produktów mogą Państwo spotkać takie firmy jak:

     

       

Wykładziny dywanowe chronią przed hałasem i zimnem. Tego rodzaju wykładziny podłogowe są miękkie, sprężyste, kolorowe i niezbyt drogie. Zarówno kolorem, jak i fakturą ocieplają pomieszczenie.

Więcej

Wykładziny dywanowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wykładziny domowe

  Katalog wykładzin na zamówienie można obejrzeć tutaj.   

        

        

  Wykładzina dywanowa w mieszkaniu daje poczucie ciepła i przytulności. Jest miękka w dotyku i tłumi dźwięki, poprawiając tym samym izolacyjność akustyczną wnętrza. Dzięki wykładzinom w domu robi się miło i przytulnie.

  Ich powtarzające się wzory dają możliwość ułożenia jednolitej stylistycznie, cichej i przyjemnej w dotyku posadzki. Są tak różnorodne funkcjonalnie, że można je zastosować prawie we wszystkich wnętrzach. Ponadto wykładzina dywanowa to najbezpieczniejszy materiał podłogowy, nie jest śliski, a w razie upadku amortyzuje i łagodzi jego skutki.

  Wykładziny są sprężyste, często dość grube, doskonale tłumią dźwięki, zwłaszcza wykładziny włochate, o piankowym podłożu, które ma duży współczynnik pochłaniania dźwięków. Wykładzin dywanowych nie należy stosować jedynie w pomieszczeniach wilgotnych, tam, gdzie byłyby narażone na szybkie zabrudzenie.

 • Wykładziny przemysłowe

          

  Dywanowe wykładziny przemysłowe charakteryzują się przede wszystkim bardzo dużą odpornością powierzchniową, która jest niezbędna w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Główne przeznaczenie wykładzin obiektowych to pomieszczenia użyteczności publicznej, biura, szkoły, teatry, kina, restauracje, galerie handlowe oraz hotele.

  Bardzo ważne jest, aby kontraktowe wykładziny dywanowe były odporne na zaplamienia, ścieranie, zniekształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Ten rodzaj wykładzin ze względu na specyfikę pomieszczeń, w których są stosowane, musi posiadać odpowiednie atesty, przede wszystkim atesty na trudnopalność, antyelektrostatyczność oraz atesty higieniczne. Wybór odpowiedniej wykładziny jest ważny, ponieważ będzie on odczuwalny, przez co najmniej kilka lat. O wyborze wykładziny powinny decydować nie tylko jej techniczne parametry, ale także wzornictwo, kolorystyka a także komfort użytkowania.

  Wykładzina dywanowa znakomicie nadaje się do biur, w których ważne jest kreatywne myślenie. Dobrze tłumi dźwięki. Ponadto dopasowują się idealnie do indywidualnych potrzeb klienta. Przy wyborze produktu, warto przy tym zwrócić uwagę, by wykładzina była wykonana z włókien poliamidowych, wytrzymalszych od polipropylenu. Płytki dywanowe z włóknem poliamidowym (PA) na podłożu bitumicznym są najpopularniejszym produktem.