Fabryka Tarkett

Fabryka Tarkett W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Heterogeniczne Winylowe

  Katalog do obejrzenia tutaj.

  Kompaktowe heterogeniczne wykładziny winylowe składają się z kilku warstw, w tym warstwy drukowanej, co stwarza nieograniczone możliwości wzornicze. Dostępne zarówno w postaci płytek, jak i w rolkach, umożliwiają zastosowanie kreatywnych rozwiązań w obiektach komercyjnych i mieszkalnych. Polecane są do pomieszczeń o bardzo dużej intensywności użytkowania, np. w szpitalach i szkołach. Powierzchnię heterogenicznych wykładzin winylowych pokrywamy opatentowanym zabezpieczeniem, tzw. TopClean XP, zapewniającym ich wyjątkową trwałość i łatwość czyszczenia. Dostępne są także wersje akustyczne i antypoślizgowe.

 • Homogeniczne Winylowe

  Katalog do obejrzenia tutaj

  Jednowarstwowe homogeniczne wykładziny winylowe są przyklejane do podłoża i spawane. Stanowią wytrzymałe i niezwykle trwałe rozwiązanie w miejscach o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu. Ze względu na odporność i łatwość czyszczenia poleca się je do obiektów szkolnych i placówek służby zdrowia. Nasze homogeniczne wykładziny winylowe jako jedyne na rynku mogą być polerowane na sucho, co pozwala zrezygnować ze stosowania intensywnych metod czyszczenia i ograniczyć koszty konserwacji o 30% w okresie eksploatacji wykładziny. Dostępne są także w wersjach akustycznej,  antypoślizgowej i przewodzącej lub rozpraszającej ładunki statyczne.

 • Linoleum

  Katalog do obejrzenia tutaj

  Linoleum firmy Tarkett to jedno z najbardziej naturalnych i ekologicznych rozwiązań podłogowych, które od 150 lat jest wysoko oceniane ze względu na atrakcyjny wygląd, komfort użytkowania i trwałość. Zgodnie z oryginalnym składem, opracowanym w 1898 roku, nasze linoleum jest produkowane w 94 procentach z naturalnych, nieprzetworzonych materiałów (oleju lnianego, mączki drzewnej i korkowej, żywic). Występuje w wielu różnych tradycyjnych marmurkowych wzorach o żywych i głębokich kolorach. Do zabezpieczenia jego powierzchni stosujemy wyjątkową powłokę xf²™. Dzięki niej linoleum zyskuje niezwykłą trwałość, a jego czyszczenie jest łatwe i niedrogie. Nasze linoleum to pierwszy na świecie produkt tego typu, który otrzymał certyfikat Cradle to Cradle® ze względu na swój ekologiczny charakter.