Podłogi W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Nakładki na schody

  Dywaniki na schody to doskonały dodatek aranżacyjny, który z jednej strony może znakomicie ozdobić schody w naszym domu, a z drugiej będzie mieć także zastosowanie praktyczne, takie jak na przykład ochrona powierzchni schodów przed wycieraniem oraz zabezpieczenie przed poślizgnięciem się na schodach i upadkiem. 


  Podział ze względu na rodzaje materiału.
  Nakładki, dywaniki na schody mogą być wykonane z różnych materiałów. Jednym z najpopularniejszych rodzajów nakładek
  na schody są nakładki wykładzinowe.Są one wykonane z wykładziny różnego rodzaju. Mogą mieć różną długość włosia, różną kolorystykę i różne wzory. Tego typu dywaniki schodowe można zamówić na wymiar.Do najpopularniejszych rodzajów dywaników na schody należą:boucle,wełna,cięty włos,scroll,heat-set itp.    Podział ze względu na kształt.
  Możemy także spotkać różne rodzaje dywaników na schody ze względu na ich kształt. Do najpopularniejszych kształtów dywaników na schody należą półokrągłe, prostokątne oraz trapezowe. Możemy także zamówić dowolny kształt takich dywaników.
       
  Podział ze względu na spód.
  Rożróżniamy:spód filcowy,jutowy,gumowy
   


 • Wykładziny dywanowe

  W swojej ofercie posiadamy wykładziny dywanowe w rolkach, oraz w płytkach, wiodących marek. Wśród dostępnych u nas produktów mogą Państwo spotkać takie firmy jak:

       

    

  Wykładziny dywanowe chronią przed hałasem i zimnem. Tego rodzaju wykładziny podłogowe są miękkie, sprężyste, kolorowe i niezbyt drogie. Zarówno kolorem, jak i fakturą ocieplają pomieszczenie.

 • Wykładziny PCV

  W swojej ofercie posiadamy wykładziny winylowe w rolkach wiodących marek. Wśród dostępnych u nas produktów mogą Państwo spotkać takie firmy jak:

               

  Wykładziny PCV  mogą być stosowane w różnych obiektach, jako łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji wykończenie podłogi, które jest estetyczne i praktyczne.

  Decydując się na posadzkę z wykładzin PVC, należy mieć na uwadze, że podkład musi być bardzo twardy, a jego powierzchnia bardzo starannie przygotowana (wykonana wylewka samopoziomująca).

  Wykładzin PVC nie zaleca się kleić na nie wygładzone podłoża. W przypadku pęknięcia jastrychu oraz wykonanej na nim wylewki samopoziomującej, z uwagi na elastyczność wykładziny PVC, dobrze przyklejona wykładzina nie ulegnie pęknięciu. Wykładziny z PVC rolowanego możemy wywijać na ściany tworząc bezpośrednio z brytu cokolik. Styki poszczególnych brytów wykładziny są łączone (spawane) sznurem łączącym.

  Z uwagi na to, że sznur do spawania jest materiałem bardzo zbliżonym do materiału z jakiego wyprodukowana jest wykładzina, miejsce łączenia jest bardzo trwałe i szczelne.

 • Panele podłogowe
 • Dywany

  Katalog dywanów z fabryki Berfin do obejrzenia tutaj.

  Dywany to dodatki, które od wielu lat stanowią piękne i estetyczne ozdoby wnętrz. Idealnie komponują się praktycznie z każdą stylistyką aranżacji, elegancko prezentując się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

  Początkowo tanie dywany wykonywano głównie z wełny, w późniejszym czasie do ich produkcji zaczęto wykorzystywać także jedwab oraz różnego rodzaju materiały syntetyczne (akryl, polipropylen, poliamid).

  Dobrze dobrany dywan może stać się niebanalną ozdobą każdego wnętrza, w wyjątkowy sposób kształtując przestrzeń i dodając jej niepowtarzalnego uroku.

  Dywan wpływa na wygodę korzystania z pomieszczenia, w którym się znajduje. Zachęca do chodzenia na boso i tym samym daje stopom odpocząć. Dywany różnią się między sobą rodzajem włókien i metodą wykonania a to właśnie od tego zależy ich trwałość. Przy wyborze materiału, z którego wykonany jest dywan najlepiej po prostu kierować się własnym gustem.