Płytki dywanowe

Płytki dywanowe do biur są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na odpornej wykładzinie na lata, przy ograniczeniu późniejszych wymian wykładziny, a co za tym idzie zniwelowaniu zbędnych kosztów związanych z montażem kolejnej wykładziny.Wykładziny w płytkach montuję się za pomocą specjalnego płynu antypoślizgowego, który działa ja...

Płytki dywanowe do biur są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na odpornej wykładzinie na lata, przy ograniczeniu późniejszych wymian wykładziny, a co za tym idzie zniwelowaniu zbędnych kosztów związanych z montażem kolejnej wykładziny.Wykładziny w płytkach montuję się za pomocą specjalnego płynu antypoślizgowego, który działa jak "rzep". Tak zamontowaną płytkę dywanową możemy w każdym momencie samodzielnie wyjąć i wstawić nową, nie naruszając pozostałych.

To bardzo popularne rozwiązanie, zyskujące coraz większe grono zwolenników dzięki swojej solidnej konstrukcji i wysokiej gramaturze. Wykładzinę w płytkach szczególnie poleca się do biura ze względu na praktyczność. Fabryki tworzą coraz to nowe wzory, faktury i kolory wykładzin w płytkach po to, by zapewnić możliwość skorzystania z tego typu wykładziny praktycznie każdym obiektom. Są to m.in. wykładziny w płytkach do hoteli, przedszkoli, sal kinowych, galerii handlowych.

Więcej

Płytki dywanowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie