Łóżka

  

W swojej ofercie posiadamy dużą gamę łóżek tapicerowanych, drewnianych jak i metalowych.

Nasza oferta obejmuje kilkanaście modeli mebli utrzymanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub tradycyjnym. Łóżka tapicerowane z zagłówkiem doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Polecamy łóżka tapicerowane z zagłówkiem, a także z pojemnikiem na p...

  

W swojej ofercie posiadamy dużą gamę łóżek tapicerowanych, drewnianych jak i metalowych.

Nasza oferta obejmuje kilkanaście modeli mebli utrzymanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub tradycyjnym. Łóżka tapicerowane z zagłówkiem doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Polecamy łóżka tapicerowane z zagłówkiem, a także z pojemnikiem na pościel. Niezwykle szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować produkt do klimatu wnętrza skandynawskiego, tradycyjnego, minimalistycznego. Masywna konstrukcja to gwarancja długoletniej wytrzymałości łóżka tapicerowanego z zagłówkiem.

Łóżka drewniane to synonim klasycznej elegancji. Wykonane z materiału litego lub okleiny, występują w kilku odcieniach: czarny, biały, buk, klon, dąb sonoma. Szeroki wybór gwarantuje, że znajdziesz łóżka nowoczesne z drewna, które z powodzeniem dopasujesz do stylu swojej sypialni. W zależności od indywidualnych preferencji proponujemy łóżka z pojemnikiem, w którym wygodnie przechowasz pościel i koce. Każdy produkt stworzymy kierując się Twoimi preferencjami, do zestawów dołączamy pasujące stelaże, zagłówki na wymiar, ergonomiczne materace. Łóżka nowoczesne z drewna charakteryzują się wyjątkową jakością oraz designem.

Więcej

Łóżka W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie